Niedziela 17 stycznia 2021

Moderowany Czat ze specjalistą


Czat prowadzony jest przez psychologów. Czat obejmuje rozmowę na wybrany przez użytkowników temat na kanale ogólnym oraz rozmowy prywatne 1 na 1 z psychologiem na tzw. privach.

Czat jest ewaluowany za pomocą ankiety dostępnej na stronie z opisem czata. W czasie czatów prowadzący psycholog jest wspierany przez wybranego Użytkownika czata w funkcji Pomocnika (wolontariusz), jego rola jest dokładnie opisana w regulaminie. Warunkiem uczestnictwa czacie jest zapoznanie się z regulaminem i stosowanie się do jego zapisów.

Stowarzyszenie INTRO prowadzi Internetową Pomoc Psychologiczną na czacie rokrocznie od 2005 roku. Zachęcamy do lektury naszego e-booka "E-pomoc. Psychologiczna pomoc w Internecie - teoria i praktyka", gdzie tematowi czata ze specjalistą poświeciliśmy strony 84 - 95.

Polecamy też artykuł dotyczący naszego czata pt. "POMOC NA CZACIE PSYCHOTEKSTU" anonimowej autorki, uczestniczki naszych czatów: psychotekst.pl/artykuly.php?nr=207

Regulamin czata, opis kwalifikacji psychologów prowadzących oraz terminarz spotkań:
www.psychotekst.pl/strona.php?nr=26


* * *

Program dofinansowany jest przez Wydział Zdrowia Urzędu Miejskiego WrocławiaWszelkie prawa zastrzeżone © Copyright Stowarzyszenie INTRO
Pl. Sw. Macieja 4/5/6, 50-244 Wrocław
www.intro.org.pl - intro@psychotekst.pl