Niedziela 3 grudnia 2023

Współpraca


Stowarzyszenie "Intro" - oferty współpracy
W ramach współpracy z Ministerstwem Sprawiedliwości, Gminą Wrocław i wieloma gminami dolnośląskimi - realizujemy projekty pomocy dla osób w sytuacjach kryzysowych, doświadczających przemocy, zmagających się z doświadczeniami traumatycznymi, pokrzywdzonych przestępstwem.

Naszym obszarem działania jest Wrocław, województwo dolnośląskie i Internet.

Stawiając na dobrą jakość naszej oferty pragniemy dołączać do zespołu współpracowników kolejnych specjalistów, którzy ujmą nas swoimi kwalifikacjami i dotychczasową praktyką zawodową, ale też przekonają do siebie zaangażowaniem społecznym, odpowiedzialnym podejściem do wykonywanych działań, pasjonackim zacięciem w pracy z osobami pokrzywdzonymi. Wolontariusze są mile widziani, ale w tym miejscu mamy na myśli odpłatną pracę w ramach aktualnych projektów Stowarzyszenia.

Jeśli więc jesteś:
- prawnikiem (w trakcie lub po ukończonych aplikacjach: adwokackiej / radcowskiej)
- psychologiem (mającym mgr , szkolenia i praktykę w interwencji kryzysowej i/lub psychoterapii)
i czujesz, że powyższe wprowadzenie do Ciebie przemawia - wyślij CV i LM na adres: intro@psychotekst.pl

Ponadto, poszukujemy osoby, która zajmie się umawianiem klientów i pracami biurowymi. Ważnym warunkiem jest wykształcenie i /lub doświadczenie w pomaganiu osobom po przemocy / po przestępstwie. Praca wymaga bowiem dużych umiejętności komunikacji, w tym również z klientem tzw. trudnym, lub w emocjonalnym napięciu. Osoba na tym stanowisku musi umieć zarówno udzielić pierwszego wsparcia emocjonalnego i niezbędnych informacji, jak i samodzielnie zorganizować sobie czas pracy, nie bać się pracy związanej z dokumentami i liczbami, swobodnie rozmawiać przez telefon i posługiwać się programami komputerowymi, Internetem.

Zaciekawiło Cię to? Sądzisz, że być może to praca dla Ciebie? - wyślij CV i LM na adres: intro@psychotekst.plWszelkie prawa zastrzeżone © Copyright Stowarzyszenie INTRO
Pl. Sw. Macieja 4/5/6, 50-244 Wrocław
www.intro.org.pl - intro@psychotekst.pl